केन्द्रीय संस्करण

जर्मनीमा सरकारले लगाएको प्रतिबन्धविरुद्ध विशाल प्रदर्शन

person explore access_timeसाउन १८, २०७७ chat_bubble_outline0

एजेन्सी । जर्मनीमा कोरोना महामारीविरुद्ध सरकारले लगाएको प्रतिबन्धका विरुद्ध विशाल प्रदर्शन भएको छ । सरकारको सो कदमविरुद्ध राजधानी बर्लिनमा शनिबार विशाल प्रदर्शन भएको हो । प्रदर्शनकारीहरुले सो विरोधलाई निरन्तरता दिइरहेका छन् । उनीहरुले सरकारले कोरोना महामारीमा मास्क लगाउन अनिवार्य गर्नु र अनुहार ढाकेर हिँड्न वाध्य पारिनु मानवअधिकार हनन् भएको आरोप लगाएका छन् ।

शनिबार बर्लिनको ब्राडेनबर्ग गेट नजिकै हज्जारौं व्यक्तिहरुले प्रदर्शन गरेका थिए । यद्यपि, आन्दोलन भने शान्तिपूर्ण थियो भने केही व्यक्तिले मास्क लगाएर सामाजिक दूरी कायम गरिएको पनि देखिन्थ्यो । प्रर्दशनमा केही व्यक्तिले महात्मा गान्धीको विशाल तस्बिर समेत बोकेका थिए ।
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.