ad
केन्द्रीय संस्करण

सस्तोडिलबाट किनमेल गर्दा एनआईसीको कार्ड प्रयोग गरे १२ प्रतिशत नगद फिर्ता

person explore access_timeफागुन १६, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । एन आई सी एशिया बैङ्कले आफ्ना ग्राहक महानुभावहरूलाई लक्षित गरी ई–कमर्श प्ल्याटफर्म सस्तोडिलमार्फत साताको अन्तिम दिन शनिबार किनमेल गरी भुक्तानी गर्दा १२ प्रतिशत वा अधिकतम ५ सयसम्म नगद फिर्ता हुने भएको छ । 

बैङ्कको डेबिट तथा क्रेडिट कार्डबाट ई–कमर्श भुक्तानी गर्दाको हकमा ग्राहक महानुभावहरूले उक्त मात्रामा नगद फिर्ता प्राप्त गर्न सक्ने प्रावधान यस योजनामा रहेको छ । बैङ्क र सस्तोडिल बीचको समझदारीअनुसार फागुन १५ देखि प्रत्येक शनिबार यस बैङ्कका डेबिट तथा क्रेडिट कार्ड प्रयोगकर्ताहरूले आफुलाई चाहिएको सामग्री किनमेल गरी आकर्षक मौकाको फाइदा उठाउन सक्नेछन् । 

यसका लागि ग्राहकहरूले सामग्री गरिद गर्न कुल रकम भुक्तानी गर्नुपर्नेछ भने त्यसको साताको अन्तिम दिनपछि बैङ्कले निजले प्राप्त गर्नुपर्ने नगद फिर्ता रकम सम्बन्धित बैङ्क खातामा जम्मा गरिदिने व्यवस्था समेत गरेको छ । 

यस योजनामा यस बैङ्कको डेबिट तथा क्रेडिट कार्डमा ई–कमर्श भुक्तानी सुविधा लिनुभएका ग्राहक सहभागी हुन सक्नेछन् । यसका लागि ग्राहकहरूले बैङ्कको आई सर्भिस डिजिटल सेवामा रहेको कार्ड सम्बन्धी सेवाहरूबाट आफ्नो डेबिट तथा क्रेडिट कार्डमा ई–कमर्श सुचारु गरी अनलाइन भुक्तानी गर्न सक्नेछन् । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.