केन्द्रीय संस्करण

विशाललाई खास लाग्न थाल्यो सरिता

person explore access_timeमंसिर ११, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । गायक तथा संगीतकार विपिन घिमिरेको नयाँ गजल गीत ‘खास लाग्न थाल्यौं’को भिडियो सार्वजनिक भएको छ । रोमान्टिक शैलीको गजलमा शब्द नारायणप्रसाद सापकोटाले कोरेका हुन् । जसको संगीत संयोजन किरण कँडेलले गरेका छन् । 

गीतको भिडियोमा भने अभिनेता विशाल पोखरेल र सरिता भारतीको रोमान्स रहेको छ । एक युवा र युवतीको प्रेम प्रसंग भिडियोले पनि प्रस्तुत गरेको छ । रामशरण उप्रेतीको छायाँकन, बीरेन्द्र भाट ‘बिपिन’को सम्पादन रहेको भिडियो डब्बु क्षत्रीले निर्देशन गरेका हुन् ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.