ad
केन्द्रीय संस्करण

प्रचण्ड र नेपाल निकट कर्मचारी संगठनको संयोजकमा प्याकुरेल

person explore access_timeफागुन १७, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । नेकपा पुष्पकमल दाहाल ‘प्रचण्ड’ र माधव नेपाल समूह निकट पेसागत महासंघ र नेपाल राष्ट्रिय कर्मचारी महासंघबीच एकता घोषणा भएको छ । तत्कालीन नेकपा एमाले निकट पेसागत महासंघ र तत्कालीन माओवादी निकट राष्ट्रिय कर्मचारी महासंघबीच एकता घोषणा भएको हो । एमालेले र माओवादीबीच ०७५ जेष्ठ ३ गते एकता भएपनि कर्मचारी संगठनबीच एकता हुन सकेको थिएन ।

आज भएको एकतासभाले तत्कालीन एमाले निकट पेसागत महासंघका अध्यक्ष  विश्वनाथ प्याकुरेल संयोजक बनेको छ  ।  यस्तै तीनजना सहसंयोजक मध्य माओवादी निकट मणिरत्न श्रेष्ठ, मोहनमान सुनुवार र एमाले निकट प्रेमकुमार खनाल रहेका छन् ।  दुई महासंघबीचको एकतापछि संगठनको नामा पेसागत महासंघ नेपाल राखिएको छ ।  एकता घोषणा सभाले ३ सय ३१ सदस्यीय अधिवेशन संयोजक समिति गठन गरिएको छ ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.