ad
केन्द्रीय संस्करण

चेन्नईमाथि दिल्लीको लगातार तेस्रो जीत

person explore access_timeचैत २९, २०७७ chat_bubble_outline0

 

कप्तानका रुपमा पहिलोपटक इन्डियन प्रिमियर लिग (आईपीएल) खेलिरहेका ऋषभ पन्तले १४ औँ सिजनमा पहिलो खेल जितेका छन् । मुम्बईमा खेलिएको खेलमा दिल्ली क्यापिटल्सले चेन्नई सुपर किंग्सलाई ७ विकेटले पराजित गरेको हो ।

चेन्नईबिरुद्ध दिल्लीको यो लगातार तेस्रो जीत हो । पछिल्लो सिजन चेन्नईलाई दिल्लीले दुवै खेलमा पराजित गरेको थियो ।

टस हारेर पहिलो ब्याटिङ गरेको चेन्नईको टोलीले ७ विकेटको क्षतिमा १८८ रन बनायो । जवाफमा दिल्लीले उक्त लक्ष्य ३ विकेटको क्षतिमा पछ्यायो । ओपनर शिखर धवनले ५४ बलमा ८५ र पृथ्वी शाँले ३८ बलमा ७२ रनको आक्रामक पारी खेले । चेन्नईका लागि शार्दूल ठाकुरले २ विकेट तथा ड्वेन ब्रोभोले एक विकेट लिए ।

यसअघि, चेन्नईका लागि सुरेश रैनाले ३६ बलमा ५४ रन बनाएका थिए । त्यस्तै, मोइन अलीले ३६, साम करनले ३४ तथा रवीन्द्र जडेजाले २६ रनको योगदान दिएका थिए । दिल्लीका लागि अवेश खानले २ विकेट लिए ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.