केन्द्रीय संस्करण

काउटिन्होलाई भित्र्याउने मार्सेलीको इच्छा

person explore access_timeजेठ २८, २०७८ chat_bubble_outline0

फ्रान्सेली क्लब मार्सेलीले बार्सिलोनाका ब्राजिली मिड फिल्डर फिलिप काउटिन्होलाई भित्र्याउने इच्छा देखाएको छ । काउटिन्होलाई भित्र्याउन आर्सनल र एभर्टन सहितका प्रिमियर लिग क्लबहरुले पनि चासो दिइरहेका छन् । 
गत सिजन घुँडाको चोटका कारण स्वभाविक खेल देखाउन काउटिन्होले पाएनन् । दुईपटक शल्यक्रिया गर्नु परेकाले उनले धेरै खेल खेल्न पाएनन् । यसका बाबजुद मार्सेलीले नयाँ सिजनमा काउटिन्होलाई प्रयोग गर्न चाहिरहेको छ । 
यस सिजन मार्सेलीले युरोपा लिगमा प्रतिस्पर्धा गर्दैछ र उसले त्यस प्रतियोगितामा उत्कृष्ट खेल्ने योजना बनाएको छ । 

काउटिन्होले भर्खरै मात्र सामाजिक सञ्जालमा अभ्यास गरिरहेको भिडियो हालेका थिए । लिभरपुलबाट महङ्गो रकम तिरेर बार्सिलोनाले काउटिन्होलाई भित्र्याएको थियो । तर, उनले क्लबका लागि अपेक्षित प्रदर्शन गर्न सकेका छैनन् । लिभर पुलमा १ सय ५२ लिग खेलमा ४१ गोल गरेका यी मिड फिल्डरले बार्सिलोनाबाट अहिलेसम्म ६४ वटा लिग खेल मात्र खेलेका छन् । त्यसमा पनि उनले १५ पटक मात्रै गोल गरेका छन् । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.