केन्द्रीय संस्करण

एकै खेलमा तीन पेनाल्टी, पोर्चुगल र फ्रान्स बराबरीमा

person explore access_timeअसार १०, २०७८ chat_bubble_outline0

तीन पेनाल्टी दिइएको एकै खेलमा पोर्चुगल र फ्रान्सले २–२ गोलको बराबरी खेलेका छन् । खेलको ३१ औं मिनेटमा पेनाल्टीमार्फत क्रिष्टियानो रोनाल्डोले पोर्चुगललाई अग्रता दिलाएका थिए । पहिलो हाफको ईन्जुरी समयमा करिम बेन्जामाले पनि पेनाल्टीमार्फत नै बराबरी गोल फर्काए । र, उनले दोस्रो हाफ सुरु भएलगत्तै फ्रान्सलाई अग्रता दिलाए ।

६० मिनेटमा पोर्चुगलले फेरि पेनाल्टी पायो, यसैलाई गेलमा परिणत गर्दै रोनाल्डोले खेल बराबरी गरे । प्रतियोगिताअन्तर्गत समूह एफकै अर्को खेलमा हंगेरीले जर्मनीसँग उसैको घरेलु मैदानमा २–२ गोलको बराबरी खेल्यो ।

दुईपटक अग्रता लिएर पनि त्यसलाई रक्षा गर्न नसक्दा हंगेरी पहिलो चरणबाटै बाहिरिएको हो । ​हंगेरीलाई ११ औं मिनेटमा एडम स्जलाईले अग्रता दिलाएका थिए । तर, ६६ मिनेटमा काई हाभर्टजले जर्मनीलाई बराबरीमा फर्काए । त्यसको दुई मिनेट लगत्तै आन्द्रेस सेफरले हंगेरीलाई फेरि अघि बढाए । 

तर, खेल सकिनु ६ मिनेटअघि लिओन गोरेत्ज्काले जर्मनीका लागि महत्वपूर्ण बराबरी गरे । यस बराबरीसँग जर्मनी समूहको उपविजेताका रुपमा दोस्रो चरणमा छनोट भयो ।

 अन्तिम खेलअघि नै दोस्रो चरणमा छनोट भइसकेको फ्रान्स पोर्चुगलसँगको बराबरीपछि समूह विजेता बन्यो । त्यस्तै, पोर्चुगल समूहमा तेस्रो भएर दोस्रो चरणमा छनोट भयो । 
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.