ad
x

भोट माग्न आएका भीम रावललाई प्रतिनिधिको प्रश्न– हार्नुभयो भने पार्टी फुटाउनु हुन्छ कि ?

person explore access_timeमंसिर १३, २०७८ chat_bubble_outline0

नेकपा एमालेका निवर्तमान उपाध्यक्ष तथा दसौँ महाधिवेशनमा अध्यक्ष पदका उम्मेदवार भीम रावलले महाधिवेशन प्रतिनिधिसँग भोट मागिरहेका छन् । मतदानको समय नजिकिँदै गरेको अवस्थामा रावलले महाधिवेशन प्रतिनिधिसँगको भेटघाट बढाउँदै आफूलाई मत दिन आग्रह गरेका हुन् ।


महाधिवेशन प्रतिनिधिसँग रावलले भोट मागिरहँदा कतिपयले भने उनलाई उम्मेदवारी फिर्ता लिन सुझावसमेत दिएका छन् । तर उनले प्रतिनिधिहरूको सुझावको प्रत्युत्तरमा जबजको मर्मलाई बुझिदिन र आफूलाई मत दिन आग्रह गरेका छन् ।रावललाई केही प्रतिनिधिले पराजित भएको खण्डमा पार्टी छोड्न नपाइने सर्त राखेका छन् । रावलले उनीहरूसँग प्रतिप्रश्न गर्दै ‘म पार्टी छोड्ने मान्छे हु र ?’ भनेका छन् । माधवकुमार नेपालसँग नजिक रहँदासमेत आफू पार्टी विभाजनको विपक्षमा बसेको भन्दै उनले अब पनि पार्टी छाडेर जाने आशङ्का नगर्न उनले महाधिवेशन प्रतिनिधिहरूलाई अनुरोध गरे ।

 

 


कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।