ad
x

बुबा बन्दै आदित्यनारायण

person explore access_timeमाघ १०, २०७८ chat_bubble_outline0

गायक, अभिनेता तथा इन्डियन आइडलका प्रस्तोता आदित्य नारायण झा र अभिनेत्री श्वेता अग्रवाल आमाबुबा बन्ने भएका छन् । आदित्यले सामाजिक संजालमा एक पोष्ट गर्दै आफु बुबा बन्न लागेको जानकारी दिएका हुन् । 
आदित्यले गर्भवती पत्नी श्वेतासँग एउटा तस्बिर शेयर गरेका छन् । तस्बिरमा आदित्य सोफामा र श्वेता भुईँमा बसेकी छन् । दुवैले हात भने बेबी बम्पमा रहेको छ ।
उक्त तस्बिर शेयर गर्दै आदित्यले लेखेका छन्, ‘श्वेता र म छिट्टै घरमा नयाँ पाहुना स्वागत गर्दैछौं भन्न पाउँदा आभारी र धन्य महसुस गरिरहेका छौं ।’ ‘मेरो बुबा र आमा पनि निकै उत्साहित हुनुहुन्छ किनभने उहाँहरु पनि छिट्टै हजुर बुबाआमा बन्दै हुनुहुन्छ’ आदित्यले अगाडि थपेका छन्, ‘म छोरी मन पराउँछु । किनभने छोरी बुबाको सबैभन्दा नजिक हुने गर्दछन् ।’आदित्य र श्वेताबीच डिसेम्बर २०२० विवाह भएको थियो । विवाह अगाडि केही वर्ष रिलेसनशिपमा रहेका यो जोडीको पहिलो भेट २०१० मा फिल्म ‘शापित’ को सेटमा भएको थियो ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।