मंगलबार, १७ माघ २०७९
ताजा लोकप्रिय

संघ र प्रदेशमा गठबन्धनको सरकार बन्छ : मन्त्री पौडेल

विहीबार, १५ मंसिर २०७९, १६ : ४९
विहीबार, १५ मंसिर २०७९

शिक्षा, विज्ञान तथा प्रविधि मन्त्री देवेन्द्र पौडेलले जनतासँग बाचा गरेका कामहरू आगामी ५ वर्षमा सम्पन्न गर्ने बताएका छन् । बिहीबार ढोरपाटन नगरपालिकाका मतदातालाई धन्यवाद दिँदै उनले ५ वर्षमा जनतासँग बाचा गरेका काम सम्पन्न गर्ने बताए ।

‘यसअघि गर्न नसकेका कामहरू पनि छन्’ उनले भने, ‘पहिलेका बाँकी काम र अहिले जनतामाझ गरेका प्रतिबद्धता आगामी ५ वर्षमा क्रमशः पूरा गछौं ।’   संघ र प्रदेशको सरकार गठबन्धनका बन्ने बताउँदै बागलुङको विकासका लागि गठबन्धनका नेतासँग समन्वय गरी काम गर्ने बताए ।

‘प्रदेश र संघमा गठबन्धनको सरकार बनाउँछौँ,’ उनले भने, ‘गठबन्धनको सरकार हुँदा जनताका काम गर्न र समन्वय गर्न सजिलो हुन्छ ।’ चुनावपछि जनताको साझा प्रतिनिधि भएको बताउँदै पूर्वाधार विकासमा समान वितरण हुने आश्वासन दिए ।

ढोरपाटन सालझण्डी सडक, केन्द्रीय प्रशारण लाइन, पक्की पुल, ढोरपाटनको आलुलाई प्रबर्द्धनलगायतका काम जनताको चाहनाअनुसार हुने बताए । ‘जनताका आवश्यकता धेरै छन्’ उनले भने, ‘जनताका चाहनाअनुसार विकास गर्छौं ।’ 

खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

प्रतिक्रिया

लेखकबाट थप

रातोपाटी संवाददाता
रातोपाटी संवाददाता

‘सबैको, सबैभन्दा राम्रो’ रातोपाटी डटकम। 

लेखकबाट थप