केन्द्रीय संस्करण

बिग बसको लञ्चिङमा फोटोग्राफरमाथि भड्किए सलमान खानः भने, ‘ममाथि प्रतिबन्ध नै लगाउ’

person explore access_timeअसोज ७, २०७६ chat_bubble_outline0
Photo: hindustantimes.com

विवादित कार्यक्रम ‘बिग बस’ को १३ औं सिजनको लञ्चिङ कार्यक्रम सोमबार मुम्बईमा आयोजना गरियो । यतिबेला सलमान खानले मिडियासँग कुराकानी गरेर कार्यक्रमबारे जानकारी दिए । कार्यक्रमका थुप्रै भिडियो सोसल मिडियामा सार्वजनिक भएका छन् जसमध्ये एकमा सलमान एक फोटोग्राफरसँग बहस गरिरहेको देखिएका छन् । भिडियोमा उनले फोटोग्राफरलाई निकै रिसाएर भनेका छन्, ‘यदि मसँग समस्या छ भने, ममाथि प्रतिबन्ध नै लगाउ ।’

स्पटबोयका अनुसार सलमान स्टेजमा आउँदै गर्दा ती फोटोग्राफरले सलमानको बाटो छेकेर फोटो खिच्न लाग्दा उनी रिसाएका थिए । त्यसपछि सलमान स्टेजमा पुग्नेबित्तिकै उनीमाथि रिस पोखिहाले । सलमानले प्रेसका अन्य व्यक्तिलाई पनि ती पत्रकारको विषयमा केही निर्णय लिनका लागि आग्रह गरे ।

बिग बसको १३ औं सिजनको प्रिमियर २९ सेप्टेम्बर आइतबार ९ बजे हुनेछ । सोमबादेखि शुक्रबार यो कार्यक्रम राती साढे १० बजे प्रशारण हुनेछ । विकेन्डमा अर्थात् शनिबार र आइतबार यो राती ९ बजे प्रशारण हुनेछ ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.