केन्द्रीय संस्करण

द बेल्ट एन्ड रोड तेक्वान्दोमा नेपाललाई तीन कांस्य

person explore access_timeकात्तिक २२, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं – द बेल्ट एन्ड रोड चाइना इन्टरनेसनल तेक्वान्दो च्याम्पियनसिपमा नेपालले तीन कांस्य पदक जितेको छ । १३ औं दक्षिण एसियाली खेलकुद (साग) को तयारीमा रहेका नेपालका एक पुरुष र दुई महिला खेलाडीले कांस्य जितेको प्रशिक्षक दीपक विष्टले जानकारी गराए । 

पुरुष ५४ केजीमा मनोज मल्ल तथा महिला ४६ केजीमा काजल श्रेष्ठ र ४९ केजीमा युनिशा राईले कांस्य जितेका हुन् ।

 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Loading comments...