केन्द्रीय संस्करण

‘१० नम्बर’ जर्सीको सम्मान नगरेको भन्दै रिभाल्डोको आपत्ति

person explore access_timeमंसिर १, २०७६ chat_bubble_outline0

एजेन्सी । एसी मिलानका युवा मिडफिल्डर लुकास प्याकुएटालाई अर्जेन्टिनाबिरुद्धको खेलमा १० नम्बरको जर्सी दिइएकोमा ब्राजिलका पूर्व खेलाडी रिभाल्डोले आपत्ति जनाएका छन् ।

नेयमार घाइते हुँदै टोलीबाहिर रहेको समयमा ब्राजिलको सिनियर टोलीका लागि मात्र १० खेलेका प्याकुएटालाई १० नम्बरको जर्सी लगाउन दिइएको थियो ।

आफै १० नम्बरको जर्सी लगाइसकेका रिभाल्डोले युवा र अनुभवविहीन खेलाडीलाई यति चाडो उक्त जर्सी लगाउन दिन नहुने जिकिर गरेका हुन् ।

प्याकुएटाको क्षमताप्रति आफूलाई कुनै शंका नरहे पनि १० नम्बरको जर्सी लगाउन पहिले एक तहको सम्मान हासिल गर्नुपर्ने उनको तर्क थियो ।

‘ब्राजिल र अर्जेन्टिनाबिरुद्धको खेल हेरेँ, १० नम्बरको जर्सीलाई जे गरियो, त्यो देख्दा मलाई निकै दुःख लाग्यो,’ रिभाल्डोले इन्सटाग्राममा लेखेका छन् ।

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Assisti o jogo entre Brasil 🇧🇷 x Argentina 🇦🇷 e fiquei muito triste de ver o que aconteceu com a camisa 10. Deram a camisa 10 para o Paquetá contra a Argentina. Camisa que é respeitada mundialmente. Esta camisa não é para ficar no banco e muito menos sair no intervalo, porque é a camisa que o mundo conhece e respeita porque foi usada e honrada por Pelé, Rivelino, Zico, Rivaldo, Kaká, Ronaldinho, Neymar. O jogador não tem culpa, mas a comissão técnica sim, pois eles sabem do peso desta camisa e também que poderia queimar o garoto de 22 anos que pode ter um grande futuro com a seleção brasileira. Da mesma forma que o treinador quis proteger o Rodrygo, que está jogando muito bem no Real Madrid, para esse jogo, poderia ter protegido o Paquetá de jogar com essa camisa. Todos nós sabemos que Brasil 🇧🇷 e Argentina 🇦🇷 nunca será um jogo amistoso.

A post shared by Rivaldo Ferreira (@rivaldo) on

‘उनीहरुले प्याकुएटालाई उक्त जर्सी दिए । त्यो जर्सी जसलाई विश्वभर सम्मान गरिन्छ । त्यो जर्सी बेन्चमा बस्न लायक होइन न त हाफ टाइममा मैदानमा छिर्न । किनभने यो जर्सीलाई विश्वले चिन्छ र सम्मान गर्छ । यसलाई पेले, रिभेलिनो, जिको, रिभाल्डो, काका, रोनल्डिन्हो र नेयमार जस्ता खेलाडीले लगाएका छन् ।’

‘यसमा खेलाडीको कुनै दोष छैन । तर, कोचिङ स्टाफलाई थाहा हुुनुपर्ने हो यो जर्सीको महत्त्व कति छ भनेर,’ उनले भनेका छन् ।

खेलमा ब्राजिल अर्जेन्टिनासँग १–० गोलअन्तरले पराजित भएको थियो ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.