केन्द्रीय संस्करण

‘२ नम्बरीका’ कारण तनावमा किरण

person explore access_timeजेठ १९, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौैं । लकडाउनका कारण अधिकांश कलाकर्मी घरमै आनन्दले समय बिताइरहेका छन् । तर निर्माता किरण नेपाली भने यतिबेला तनावमा छन् । उनको तनावको कारण यो लकडाउन नभएर फिल्मको ‘२ नम्बरी’ को सुटिङ तथा इकुप्मेन्ट बनेको छ ।

किरण पछिल्लो फिल्म ‘२ नम्बरी’ को छायाँकन पोखरामा चल्दै थियो । आधाआधी पुरा नहुँदै लकडाउनका कारण फिल्मको छायाँकन रोकिन पुग्यो । लकडाउन केही साता त होला नि भनेर फिल्म युनिट छायाँकनको सम्पूर्ण इकुप्मेन्ट पोखरामै राखेर काठमाडौं फर्किएको थियो ।

सरकारले लकडाउन दिन प्रतिदिन लम्ब्याउँदै लगेपछि फिल्म पुरा हुने हो होइन, वा कसरी पुरा गर्ने भन्ने चिन्ता त उनलाई छँदैछ । धेरै चिन्ता उनलाई पोखरमा छाडेर आएको सुटिङ इकुमेन्टको लागेको छ । ‘लकडाउन एक दुई साता त होलानी भनेर पोखराको एक होटलमा सबै इकुमेन्ट राखेर आयौं’ किरणले भने ‘अहिले त्यो इकुमेन्ट सकुल छ छैन भनेर चिन्ता लागिरहेको छ ।’

‘२ नम्बरी’ दीपेन्द्र लामाको निर्देशनमा बन्न लागेको फिल्म हो । दयाहाङ राई, पल शाह, बर्षा राउत र भुटानी अभिनेत्री उगेन छोदेन लगायतको मुख्य अभिनय रहने फिल्को लेखन पनि निर्देशक लामाले नै गरेका हुन् । फिल्मको रिलिज मिति यसै वर्षको जनै पूर्णिमा बताइएको थियो ।

‘थन्काएर आएको थिए, चिन्ता लाग्न थालेको छ’ निर्माता किरणले भने ‘थन्काएर युनिटसहित रोकिएको छ । फिल्मको सुटिङ लकडाउनपछि सुचारु हुनेछ । कोरोनाको कहरका कारण करिव आधा सुटिङमात्रै भएको उनले बताए ।  
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.