केन्द्रीय संस्करण

गजुरीबाट २ सय २० केजी गाँजासहित १ जना पक्राउ

person explore access_timeअसार २६, २०७६ chat_bubble_outline0

गजुरी-ईलाका प्रहरी कार्यालय गजुरीले  २ सय २० केजी लागु पदार्थ गाँजा सहित एक जनालाई पक्राउ गरेको छ । मलेखु चितवन भण्डारा जाने चेपाङमार्ग बाट बिहीवार बिहानै २ सय २० केजि लागू पदार्थ गाजा को धुलो सहित एक जनालाई पक्राउ गरेको हो ।

गजुरी का प्रहरी नायब उपरीक्षक खगेन्द्र बहादुर खड्काले चेपाङ मार्ग को गजुरी २ डुङेठाटी मा कारोबारी हरुले गाजा किनेर  लैजान लागेको सुचना पाए लगत्तै प्रहरीले बाटो मा उभिएर गाडी कुरेर बसेको अबस्थामा बेनिघाट रोराङ १ खामभन्ज्याङ बस्ने ४१ बर्षका काइला भन्ने डिल बहादुर तामाङलाई नियन्त्रणमा लिएको बताए ।

प्रहरी निरिक्षक खड्काले  ८ वटा बोरा मा २५ २५ केजि का प्लास्टिक प्याकेज बनाएर राखेको अबस्थामा बरामद गरिएको बताए । बरामद लागु पदार्थ सहित तामाङ लाइ थप अनुसन्धानको   लागि जिल्ला प्रहरी कार्यालय पठाएको गजुरी प्रहरीले जनाएको छ । तामाङ यस अघि पनि लागू पदार्थ ओसारपसार मुद्दामा १ बर्ष जेल बसेर छुटेको थिए ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.