केन्द्रीय संस्करण

जनतासँग प्रधानमन्त्री कार्यक्रमले सरकारका काम जनता समक्ष पुगे: प्रधानमन्त्री ओली

person explore access_timeसाउन १, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं-प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले जनतासँग प्रधानमन्त्री कार्यक्रमबाट सरकारले गरेका कामहरु जनता समक्ष  पु¥याउन सहज भएको बताएका छन् । जनतासँग प्रधानमन्त्री कार्यक्रम एक बर्ष पुगेको अवसरमा आज आयोजित कार्यक्रमलाई सम्बोधन गर्दै प्रधानमन्त्री ओलीले सो कुरा बताएका हुन् । 

प्रधानमन्त्री ओलीले यस कार्यक्रममार्फत देशको आकांक्षा, सरकारका उपलब्धी र प्रतिफल जनतासँग पु¥याउन सहज भएको बताएका छन् । “यस कार्यक्रममार्फत देशको अवस्था, सरकारका उपलब्धी,सडक यातायातको चर्चा, राष्ट्रिय आकांक्षा पुरा गर्ने दृष्टिकोण प्रस्तुत गरेका छौं” प्रधानमन्त्री ओलीले भने ।

 हरेक बुधबार राती ९ देखि १० बजेसम्म नेपाल टेलिभिजनबाट एक बर्षमा कार्यक्रम ५० अंक प्रशारण भयो । कार्यक्रम सञ्चालक मनोज पाण्डेले आजैबाट जनतासँग प्रधानमन्त्री कार्यक्रमको प्रशारण समापन गरिएको जानकारी दिए । कार्यक्रममा प्रधानमन्त्री ओलीले जनतासँग प्रधानमन्त्री पुस्तकको पनि विमोचन गरेका छन् ।
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Loading comments...