केन्द्रीय संस्करण

एकैसाथ जिल्ला र उच्च अदालतका २ सय ३४ न्यायाधीशको सरुवा

person explore access_timeसाउन २, २०७६ chat_bubble_outline0
file photo

काठमाडौं– न्यायपरिषदको बैठकले जिल्ला अदालतका १ सय ५६ र उच्च अदालतका ७८ गरी २ सय ३४ न्यायाधीशहरुको एक्कैसाथ सरुवा गरेको छ ।  आज बसेको न्यायपरिषदको बैठकले सो निर्णय गरेको प्रवक्ता मानबहादुर कार्कीले जानकारी दिए । 

बैठकले विशेष अदालतको अध्यक्षमा उच्च अदालत दिपायलका न्यायाधीश शिवराज अधिकारीलाई सिफारिस गरेको छ । उच्च अदालत सुर्खेतका न्यायाधीश कृष्ण गिरी, उच्च अदालत सुर्खेतका न्यायाधीश शान्तिसिंह थापा, उच्च अदालत दिपायलका न्यायाधीश वालेन्द्र रुपाखेती, उच्च अदालत जनकपुर अस्थायी इजलाश वीरगन्जका न्यायाधीश चन्द्रबहादुर सारु र उच्च अदालत विराटनगर इलाम इजलाशका न्यायाधीश रवि शर्मा अर्याललाई तोक्न सिफारिस गरिएको छ । 

 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

Loading comments...