केन्द्रीय संस्करण

पत्रकार महासंघ यूकेले ‘स्वास्थ्य सम्वाद’ सञ्चालन गर्ने

person explore access_timeकात्तिक १४, २०७७ chat_bubble_outline0

लन्डन । नेपाल पत्रकार महासंघ यूके शाखाले बेलायतस्थित नेपाली समुदायलाई लक्षित गरी जनस्वास्थ्यसम्बन्धी चेतनामूलक ‘स्वास्थ्य सम्वाद’ कार्यक्रम सञ्चालन गर्ने भएको छ । पछिल्लो समय बेलायतमा कोरोना संक्रमण तीव्र रुपमा बढ्दै गएको र कोरोना भाइरसको दोस्रो लहर आउन लागेको अवस्थामा सो कार्यक्रम गर्न लागिएको हो ।

संवाद कार्यक्रममा नेप्लिज डक्टर्स एशोसिएसन यूके, नेप्लिज नर्सिङ एशोसिएसन यूके र एनआरएनए यूके स्वास्थ्य समितिसँग सहकार्य गरिने वरिष्ठ पत्रकार एवम् शाखाका सल्लाहकार भगिरथ योगीले जानकारी दिए । सम्वाद कार्यक्रम सञ्चालनका लागि शाखाले सल्लाहकारको रुपमा भगिरथ योगीलाई तोकेको छ भने वरिष्ठ उपाध्यक्ष ध्रुवराज अर्यालको संयोजकत्वमा उपाध्यक्ष बिमला सेने, उपमहासचिव नरेन्द्र बस्नेत, सचिवहरु शिव भण्डारी र जगन कार्कीसहितको एक समिति गठन गरेको छ ।

नोभेम्बरको पहिलो सातादेखि कम्तीमा तीन महिनासम्म सञ्चालन हुने सो सम्वादमा सर्वसाधारणले बेलायतमा कार्यरत नेपाली स्वास्थ्यकर्मीहरुसँग आफ्ना जिज्ञासा राख्ने अवसर पाउने  पत्रकार महासंघ बेलायत शाखाका अध्यक्ष नरेश खपांगी मगरले जानकारी दिए । बुधबार साँझ भर्चुअल रुपमा सम्पन्न कार्यसमिति बैठकले सो कुराको निर्णय गरेको हो ।

यसैगरी, बैठकले शाखाका सदस्यहरुको वृत्तिविकासका लागि भर्चुअल तालिम लगायतका कार्यक्रम गर्न शाखाका वरिष्ठ उपाध्यक्ष श्याम लुइँटेललाई संयोजक र भगिरथ योगीलाई सल्लाहकार  तोकेको छ । शाखाद्वारा स्थापित एक  हजार पाउण्ड राशीको पत्रकारिता पुरस्कारको कार्यविधि बनाउन सचिव जगन कार्कीलाई जिम्मा दिइएको छ ।  आगामी नोभेम्बर २९ तारिखका दिन  शाखाले भर्चुअल साधारण सभा गर्ने निर्णय गरेको छ । साधारणसभाको संयोजनको जिम्मा उपाध्यक्ष बिमला सेनेलाई दिइएको छ ।

अध्यक्ष नरेश खपांगी मगरको अध्यक्षतामा बसेको बैठकले कोरोना संक्रमणका कारण ज्यान गुमाएका नेपाल पत्रकार महासंघ कुवेत शाखाका सहसचिव गोपाल सिवा र मध्यपूर्वका पत्रकार रोशन श्रेष्ठको निधनमा दुःख व्यक्त गर्दै एक शोक प्रस्ताव समेत पारित गरेको छ ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.