केन्द्रीय संस्करण

साल्ट ट्रेडिङ्गका सञ्चालक समितिका सदस्य कीर्ति कुमार जोशीको निधन

person explore access_timeमंसिर ११, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । लामो समयदेखि साल्ट ट्रेडिङ्ग कर्पाेरेशन लिमिटेडमा सञ्चालक रहँदै आएका सञ्चालक कीर्ति कुमार जोशीको ७५ वर्षको उमेरमा मंसिर ९ गते निधन भएको छ । जोशीको कमलपोखरी स्थित हिमालय हस्पिटलमा उपचारको क्रममा मस्तिष्कघातका कारण निधन भएको जनाइएको छ । 

जोशी साल्ट ट्रेडिङ्ग कर्पाेरेशनअन्तर्गतको खाद्य उद्योग लिमिटेड, वनस्पति घ्यू उद्योग लिमिटेडमा सञ्चालक रही काम गरेका थिए ।  

कर्पाेरेशनले जोशीको निधनको खबरले कर्पाेरेशन परिवारलाई दुःखी बनाएको र कर्पाेरेशनले एक कुशल सञ्चालक गुमाएको जनाएको छ । साल्ट ट्रेडिङ्गका संस्थापक लोकनाथ जोशीका नाति स्वर्गिय कीर्ति कुमार जोशीका श्रीमती र दुई जना छोराहरु छन् । 
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.