ad
केन्द्रीय संस्करण

प्रधानमन्त्री ओलीको अभिव्यक्तिप्रति बार एशोसिएशनका पूर्व अध्यक्षहरुको आपत्ति

person explore access_timeमाघ ११, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । नेपाल बार एशोसिएशनका पूर्व अध्यक्षहरुले प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीको अभिव्यक्तिलाई लिएर आपत्ति जनाएका छन् । प्रधानमन्त्री ओलीको अभिव्यक्तिले नेपाल बार एशोसिएशनका पूर्व अध्यक्ष कृष्णप्रसाद भण्डारीको घोर अपमान गरिएको भन्दै पूर्वअध्यक्षहरुले आपत्ति जनाएका हुन् ।

आइतबार बारका पूर्वअध्यक्षहरु हरिहर दाहाल, शम्भु थापा, प्रेमबहादुर खड्का र शेरबहादुर केसीले संयुक्त रुपमा एक विज्ञप्ति जारी गर्दै प्रतिनिधिसभाको विघटनको सम्बन्धमा सर्वोच्च अदालतमा मुद्दा विचाराधिन रहि रहेका बखतमा प्रधानमन्त्री ओलीले माघ ९ गते आफ्नो दलका पेशा व्यवसायीहरुको भेलामा अभिव्यक्त विचारले पूर्वअध्यक्ष भण्डारीको घोर अपमान र मानमर्दन भएको र सत्ता पक्षलले समस्त कानून व्यवसायमाथि नै निर्लज्ज प्रहार भएको निश्कर्ष निकालेका छन् । प्रधानमन्त्री ओलीले उक्त कार्यक्रममा ‘एक जना बाजे वकिललाई पनि लिएर गएछन् बहस गर्न, के तमासा गरेको यो ?’ भन्ने अव्यिक्ति दिएका थिए । 


 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.