केन्द्रीय संस्करण

गायक विमल गौतमको नयाँ गीत ‘मायाको दुरी’

person explore access_timeअसार १, २०७८ chat_bubble_outline0

गायक विमल गौतमले आफ्नै शब्द, संगीत र स्वरमा ‘मायाको दुरी’ बोलको गीत सार्वजनिक गरेका छन्  ।

उनको आफ्नै युट्युब च्यानलमा सार्बजनिक गरेको लिरिकल भर्सनको गीतमा मोहित मुनालले एरेन्ज गरेका छन् भने सागर पाण्डेको रेकर्ड र किसन श्रेष्ठको मिक्सिङ रहेको छ । गीतको लिरिकल भिडियोमा अजय एनजी ले तयार पारेका हुन । 

यसअघि उनले 'रुपको झट्का', 'घरबेटी बा' लगायतका गीत सार्बजनिक गरिसकेका विमलले कोरोना संक्रमणले ग्रसित बनाएर आराम  गरेको  समयमा  त्यतिकै के बस्ने भनेर पहिलै रेकर्ड भएर बसेको एउटा गीतको लिरिकल भिडियो बनाएको बताउँछन् । 

साथै,  उनले निषेधाज्ञापछि उक्त गीतको  म्युजिक भिडियो समेत तयार गरिने जानकारी दिए । 

 
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.