काँग्रेसका क्रियाशील सदस्य ४१ देखि ६० वर्ष उमेर समूहका धेरै

person explore access_timeसाउन १२, २०७८ chat_bubble_outline0

काँग्रेसको १४ औं महाधिवेशन प्रक्रियामा भाग लिने क्रियाशिल सदस्यहरुमध्ये ४१ बर्षदेखि ६० बर्ष उमेर समुहका धेरै रहेका छन् । देशभरबाट ८ लाख ५४ हजार ७ सय ११ जनाले क्रियाशिल सदस्यता पाएकोमा यो ४१ देखि ६० उमेर समुहका मात्रै ३ लाख २८ हजार ३४४ जना रहेका छन् ।
 
प्रतिशतका आधारमा यो संख्या ३७ दशमलव ३० हुन आउँछ । त्यसपछि २६ देखि ४० बर्ष उमेर समुहका २ लाख ४९ हजार ७७४ जनाले क्रियाशिल सदस्यता पाएका छन् । तेस्रोमा ६१ देखि ७५ बर्ष उमेर समुहका ८३ हजार १० जना रहेका छन् भने १६ देखि २५ बर्ष उमेर समुहका ४० हजार ४ सय २७ जनाले क्रियाशिल सदस्यता पाएका छन् ।

७५ बर्षमाथिका काँग्रेस क्रियाशिल सदस्यहरूमा ११ हजार ७८२ जना रहेका छन् । 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।