आइतबार, २४ मङ्सिर २०८०
ताजा लोकप्रिय

एकीकृत समाजवादीको केन्द्रीय कमिटी बैठक जारी

बुधबार, ०६ असोज २०७८, ०६ : ००
बुधबार, ०६ असोज २०७८

माधवकुमार नेपाल नेतृत्वको नेकपा (एकीकृत समाजवादी) को पहिलो केन्द्रीय कमिटी बैठक आज पनि जारी छ । मंगलबारबाट सुरु भएको बैठक आज दोस्रो दिन विभिन्न प्रस्तावहरुमाथि छलफल सकेर समापन गर्ने तयारी रहेको नेताहरुले बताएका छन् । 

बुद्धनगरस्थित एक पार्टी प्यालेसमा जारी बैठकमा पेश भएका ५  प्रस्तावमाथि छलफल सक्ने तयारी छ । प्रचार विभाग प्रमुख जगन्नाथ खतिवडाले अध्यक्षको  प्रतिवेदनमाथि छलफल सकेर बैठक आजै समापन गर्ने तयारी भइरहेको बताए ।

पहिलो दिनको बैठकमा अध्यक्ष माधवकुमार नेपालले राजनीतिक प्रस्ताव पेश गरेका थिए भने अन्य नेताहरुले केन्द्रीय कमिटी विस्तार, कार्यविभाजन, चुनाव चिह्न प्रस्ताव र समसामयिक प्रस्ताव पेस गरेका थिए । अध्यक्ष नेपालले पेश गरेको राजनीतिक प्रस्तावमाथि ५ वटा समूह बनाएर छलफल भएको छ । 

खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

प्रतिक्रिया

लेखकको बारेमा

रातोपाटी संवाददाता
रातोपाटी संवाददाता

‘सबैको, सबैभन्दा राम्रो’ रातोपाटी डटकम। 

लेखकबाट थप