‘कचिला सुन’ मा भीमफेदी गाइजको नृत्य

person explore access_timeअसोज १०, २०७८ chat_bubble_outline0

जीवन कुमार सुनुवारको शब्द, संगीत तथा सुनिल दोङ लामा र जितु लोप्चनको स्वर रहेको गीत ‘कचिला सुन’ सार्वजनिक भएको छ । गाउँघरमा बोलिने टिपिकल शब्द समेटिएको गीतको भिडियो पनि बनेको छ । जसमा भीमफेदी गाइजका कलाकारहरुको अलवा निरन्जली लामा, पूर्णिमा लामा थोकर, मन्जु तामाङ र सब्बु तामाङको अभिनय देख्न सकिन्छ ।

क्रियटिभ मोसन पिक्चर्सको पोष्ट प्रोडकशन रहेको म्युजिक भिडियो मकवानपुर विभिन्न स्थानमा छायाँकन भएको हो । पवन सुस्लिङ्गले छायाङ्कन तथा सम्पादन रहेको भिडियो निर्मलकुमार लामाले निर्देशन गरेका हुन् ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।