काठमाडौं महानगरको मत गणना फलामे जालीभित्र सिसी टिभीको निगरानीमा हुने (भिडियोसहित)

person explore access_timeबैशाख २९, २०७९ chat_bubble_outline0

शुक्रबार हुने स्थानीय तह निर्वाचनको मतगणनाका लागि काठमाडौंको राष्ट्रिय सभा गृहमा तयारी तीव्र पारिएको छ ।  जिल्ला निर्वाचन कार्यालय काठमाडौंले राष्ट्रिय सभागृहमा मतपत्रको सुरक्षाको लागि कडा सुरक्षा व्यवस्थाको तयारी गरेका हो । त्यसका लागि सभागृहमा पर्याप्त संख्यामा सिसिटिभी र फलामे तार जाली नै लगाइएको छ ।


काठमाडाैं महानगरका सवै वडाको मत गणना हुने सभागृहमा कुनै पनि किसिमको घटना हुन नदिने गरी जति सक्दो छिटो र पारदर्शी ढंगबाट मत गणनाको व्यवस्थाका लागि प्रशासन जुटेको काठमाडौं जिल्लाका प्रमुख जिल्ला अधिकारी गोबिन्द प्रसाद रिजाल बताउछन् । विगतका निर्वाचनमा हुने गरेका त्रुटीहरू समेत हुन नदिने गरी काम भइरहेको प्रमुख जिल्ला अधिकारी गोबिन्द प्रसाद रिजालको भनाइ छ । 
यसै सम्बन्धमा तयार भिडियो रिपोर्ट : कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।