ad
x

नेमकिपा अध्यक्ष बिजुक्छेलाई पत्नी शोक, ओलीद्वारा दुःख व्यक्त

person explore access_timeअसार ७, २०७९ chat_bubble_outline0

नेपाल मजदुर किसान पार्टीका अध्यक्ष नारायणमान बिजुक्छेलाई पत्नी शोक परेको छ ।  बिजुक्छे पत्नी शोभा प्रधानको बुधबार निधन भएको हो । क्यान्सर रोगबाट पीडित प्रधानको क्यान्सर अस्पतालमा उपचाररत रहेकै बेला निधन भएको हो । प्रधानका दुई छोरा रहेका छन् । 


यसैबीच नेकपा एमालेका अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले अध्यक्ष मित्र बिजुक्छेलाई परेको पत्नी शोकले आफु दुखित भएको बताएका छन् । साथै अध्यक्ष ओलीले दिवंगत शोभा प्रधानप्रति श्रद्धाञ्जली अर्पण गर्दै शोकाकुल परिवारमा समवेदना प्रकट गरेका छन् ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।