को हुन् आमिर खानकी छोरीका प्रेमी नुपुर शिखरे ? गर्छन् यो काम

person explore access_timeअसोज ७, २०७९ chat_bubble_outline0

आमिर खानकी छोरी आइरा खानले इन्गेजमेन्ट गरेकी छिन् । आइरालाई उनका प्रेमी नुपुर शिखरेले फिल्मी शैलीमा प्रस्ताव राखेका छन् । आइराले प्रेमीले राखेको प्रस्तावको भिडियो आफ्नो इन्स्टाग्राम अकाउन्टमा सेयर गरेकी छिन् ।


को हुन् नुपुर शिखरे ?नुपुर शिखरे एक फिटनेस ट्रेनर हुन् । उनले ‘फिटनेसिजम’ मार्फत् व्यवसाय सुरु गरेका छन् । उनलाई फिटनेस एक्सपर्ट र कन्सल्टेन्टको रुपमा पनि चिनिन्छ । उनले निकै समय अघि आइराको ट्रेनर थिए । स्मरण रहोस्, आइराका पिता आमिर खानका ट्रेनर पनि नुपुर शिखरे हुन् । आमिर खान र आइरा खानबाहेक नुपुर शिखरेले लगभग एक दशकसम्म सुष्मिता सेनलाई ट्रेन गरेका छन् ।आइरासँग कहिले सुरु भयो प्रेम सम्बन्ध ?

सन् २०२० को लकडाउनका बेला आइराले आफ्नो फिटनेसमाथि ध्यान दिन सुरु गरिन् । नुपुरले उनलाई त्यतिबेला तालिम दिएका थिए । ट्रेनिङका बेला नै नुपुर र आइराबीच निकटता बढ्यो र दुईले डेटिङ सुरु गरेका थिए । यस्तै फिटनेस ट्रेनर हुनुका साथै नुपुर शिखरे एक डान्सर पनि हुन् । उनले थुप्रै पटक आफ्नो डान्सिङ भिडियो पनि सेयर गरेका छन् ।

आइरा खानले सन् २०२१ मा नुपुर शिखरेसँग आफ्नो सम्बन्धलाई इन्स्टाग्राममार्फत् आधिकारिकता दिएकी थिइन् । आइराले नुपुरलाई थुप्रै पटक आफ्नो ड्रिम बोय भनेका छन् ।

एक–अर्कासँगको परिवारसँग पनि प्रेम

नुपुर शिखरे र आयरा खान एक–अर्काको परिवारसँग पनि निकै नजिक छन् । सन् २०२० मा आमिर खान र किरण रावको वैवाहिक वर्षगाँठमा दुबै सँगै थिए पनि भनिन्छ । यतिमात्रै होइन आइराका कजिन जैन खानको विवाहमा पनि उनीहरुलाई सँगै देखिएको थियो । क्रिसमस २०२१ मा नुपुर र आमिर खानले एउटै लुगामा ट्विनिङ गरेको देखिएको थियो । यी दुईबीचको बन्डिङ यहाँ स्पष्ट थियो ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।