न्युजिल्याण्डमा प्रकाश र भरतको  दसैँ विशेष कार्यक्रम

person explore access_timeअसोज १२, २०७९ chat_bubble_outline0

चर्चित गायक प्रकाश सपुत र कमेडियन भरतमणि पौडेल आगामी अक्टोबरमा न्युजिल्याण्ड आउँदै छन् । न्युजिल्याण्डको विभिन्न सहरहरुमा दुई कलाकारले आफ्नो प्रस्तुति दिने छन् । 


दसैँको अवसरमा न्युजिल्याण्डको लाखे ईभेन्ट्सले न्युजिल्याण्डको ६ सहरमा विशेष कार्यक्रम आयोजना गर्न लागेको हो । आयोजक लाखे ईभेन्ट्सका डिरेक्टर प्रमेश देवकोटाका अनुसार अक्टोबर ७ मा ह्यामिल्टन, ओक्टोबर ८ मा ताउर‌ंगा, अक्टोबर ९ मा वेलिङटनमा कार्यक्रम आयोजना हुँदै छ । त्यस्तै १४ अक्टोबरमा अयास् बर्टन, १५ अक्टोबरमा इन्भरकार्गिल र १६ अक्टोबरमा क्राइस्टचर्चमा दसैँ विशेष कार्यक्रम आयोजना हुनेछ । कार्यक्रममा स्थानिय नेपाली कलाकारको पनि प्रस्तुती रहने आयोजकले बताएको छ ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।