डीआरको ‘ईशा’ सार्वजनिक

person explore access_timeअसोज १३, २०७९ chat_bubble_outline0

एउटै एल्बममा ४५ वटा भिडियो कलेक्सन रहेको एल्बम ‘ईशा’ सार्वजनिक गरिएको छ । कीर्तिमानी गीतकार तथा उपन्यासकार डा. डीआर उपाध्यायको यो एल्बम कमलपोखरी स्थित सिटी सेन्टरको भीडभाडमा विमोचन गरिएको हो ।


गीतकार संघका निवर्तमान अध्यक्ष चुण्डामणि देवकोटाका, सर्जक डा.उपाध्याय, सञ्चारकर्मी तुलसी गिरी लगायतले एल्बम विमोचन गरेका थिए ।कार्यक्रममा गीतकार देवकोटाले उपाध्यायले आफ्ना सिर्जना श्रोता-दर्शकमाझ ल्याउँदा सधैं अपनाउने अलग अलग र पृथक तरिकाले सबैलाई आकर्षण गर्ने गरेको बताए । उनले नेपाली गीत संगीतको फाँटमा उपाध्यायको काम सबैका लागि प्रेरणादायी भएको भन्दै अझ धेरै सिर्जना पस्किनका लागि शुभकामना दिए ।त्यस्तै एल्बमा श्रष्ठा गीतकार डा. उपाध्यायले आफूलाई हरेक काम फरक तरिकाले गर्न मनपर्ने भएकोले हरेक पटक फरक तरिकाबाट एल्बम विमोचन गर्ने गरेको बताए । उनले सार्वजनिक एल्बममा सबै प्रकारका गीतका भिडियो सहित समेटेकोले श्रोता दर्शकका लागि यो एउटा राम्रो प्याकेज भएकोले सबैको मन छुने विश्वास ब्यक्त गरे ।

एल्बममा रहेको गीत तथा भिडियोमा चलेका गायक गायिका, संगीतकारकै स्वर तथा संगीत रहेको छ भने म्युजिक भिडियोमा पनि अहिले चलेकै मोडलहरुले प्रथामिकता पाएका छन् ।

गीतसंगीत तथा विविध विधामा ११० विश्व कीर्तिमान गरेका उपाध्यायका १४ उपन्यास र सयौं गीत यस अगाडि सार्वजनिक भइसकेका छन् । 
 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।