कपिलवस्तु ३ को (१) मा एमालेका अर्जुन केसी विजयी

person explore access_timeमंसिर ८, २०७९ chat_bubble_outline0

कपिलवस्तु क्षेत्र नं. ३ को प्रदेश सभा (१) मा नेकपा एमालेका उम्मेदवार अर्जुन केसी विजयी भएका छन् । केसीले लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टीका उम्मेदवार रविदत्त मिश्रालाई ९८ मतले हराएका हुन् । एमाले उम्मेदवार केसीले १० हजार ९२१ मत पाउँदा मिश्राले १० हजार ८२३ मत पाए । ०७४ मा पनि तत्कालीन बाम–गठबन्धनबाट केसीले चुनाव जित्दा मिश्रा पराजित भएका थिए ।


यस क्षेत्रमा राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टीका उम्मेदवार कृष्ण प्रसाद पौडेल ५ हजार १७३ मत पाएर तेस्रो भएका छन् । सत्ता–गठबन्धनका नेकपा (माओवादी केन्द्र) का उम्मेदवार एहसान अहमद खाँले ३ हजार ६२९ मत पाउँदा नेकपा (एकीकृत समाजवादी) का उम्मेदवार जीवलाल पौडेलले २ हजार ६०८ मत प्राप्त गरेका छन् ।
 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।