केन्द्रीय संस्करण

गुल्मीका एक संक्रमित निको भएर घर फर्किए

person explore access_timeजेठ १९, २०७७ chat_bubble_outline0

गुल्मी।  गुल्मीका कोरोना संक्रमित ४ जना मध्ये एक जना संक्रमणमुक्त भएर आज घर फर्किएका छन् । 

जिल्लाको मदाने गाउँपालिकाका ३३ वर्षीय पुरुष कोरोना निको भएर घर फर्किएका हुन् । सदरमुकाम तम्घासस्थित खालाचौरको आइसोलेशन कक्षमा रहेका उनी कोरोना रिपोर्ट नेगेटिभ आएसँगै आज डिस्चार्ज भएर घर फर्किएका हुन् । 

 उनलाई प्रमुख जिल्ला अधिकारी भरतकुमार शर्माले बधाई दिँदै आइसोलेसनबाट बिदाइ गरेका थिए । 

उनको स्थायी घर दाङको तुल्सीपुर उपमहानगरपालिका वडा नम्वर १८ वेलडाँगी भएको बताइएको छ । उनी पुर्कोटदह स्थित  जिल्लाको पहिलो कोरोना  संक्रमित शिक्षकको घरमा बस्दै आएका थिए । ती शिक्षकको कोरोना संमणबाट मृत्यु भएको थियो । 

यस्तै गुल्मीका अन्य दुई जनाको स्वास्थ्य अवस्था सामान्य रहेको छ । उनीहरु आइसोलेसनमा रहेका छन् । 
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.