केन्द्रीय संस्करण

प्रदेश ५ मा कोरोनाबाट मृत्यु हुनेको संख्या ३ पुग्यो

person explore access_timeजेठ २२, २०७७ chat_bubble_outline0
file photo

बुटवल । प्रदेश ५ मा कोरोना संत्रमणबाट मृत्यु हुनेको संख्या ३ पुगेको छ । तीनदिन अघि पाल्पाको मिसन अस्पतालको आइसोलेशन कक्षमा मृत्यु भएका पुरुषमा पनि कोरोना भाइरस (कोभिड – १९) संक्रमण पोजेटिभ देखिएपछि मृतकको संख्या प्रदेश ५ मा तीन पुगेको हो ।

पूर्वखोला गाँउपालिका १ सिलुवाका ४० वर्षीय पुरुषको तीन दिनअघि मृत्यु भएको थियो । पाल्पाको  पूर्वखोला २ जल्पा क्वारेन्टाइनमा रहेका उनलाई स्वास्थ्यमा समस्या भएपछि तानसेनस्थित मिसन अस्पताल पुरयाइएको थियो । त्यहीँ मृत्युपछि उनको स्वाब परीक्षणका लागि भैरहवास्थित प्रदेश जनस्वास्थ्य प्रयोगशालामा पठाइएको थियो ।

भैरहवारहेको प्रदेश प्रयोगशालाका निमित्त प्रमुख डा.राजेन्द्र गिरीले पाल्पामा मृत्यु भएका पुरुषको रिपोर्ट कोभिड १९ पोजेटिभ आएको बताएका थिए । साथै संघीय सरकारको स्वास्थ्य मन्त्रालयले पनि ती पुरुषको रिपोर्ट पोजेटिभ आएको जनाएको छ । 

रिपोर्ट नआउँदासम्म उनको सब व्यवस्थापन भएको थिएन । अव भने कोभिड १९को शव व्यवस्थापन मापदण्ड अनुसार उनको शव व्यवस्थापन गर्नुपर्ने छ प्रदेश जनस्वास्थ्य प्रयोगशालामा भएको परीक्षणमा बिहीबार पाल्पाको मृतक एक सहित अर्घाखाँचीको १, नवलपरासीको २ र रुपन्देहीको १८ सहित २२ जनामा कोरोना भाइरस संक्रमण पोजेटिभ देखिएको छ । पाल्पा सवै कोरोनाबाट ५ नम्बर प्रदेशमा मृत्यु हुनेको संख्या तीन पुगेको छ । यसअघि बाँकेको नरैनापुरमा एक युवाको मृत्यु भएको थियो भने गुल्मीका शिक्षकको  रुपन्देहीको क्रिमसन अस्पतालमा मृत्यु भएको थियो । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.