केन्द्रीय संस्करण

नदीमा बेपत्ता बालकको शव बरामद

person explore access_timeअसार ३, २०७७ chat_bubble_outline0

रौतहट । रौतहटको कटहरिया नगरपालिका–९ डुमरिया गाउँमा रहेको झाँझ नदीमा बेपत्ता बालकको १४ घन्टा शव बरामद गरेको छ । स्थानीय मुकेश पाश्वानको छोरा १० वर्षीय सुरज पाश्वानको घटना स्थल बाट झन्डै १५० मिटर तल खोला किनारमा शव बरामद भएको स इ सुरेन्द्र सिंहले जानकारी दिएका छन ।

मंगलबार अपरान्ह तीननजना साथी संग नुहाउन जाँदा उनी नदीमा बेपत्ता भएका थिए । स्थानीय र प्रहरीको सहयोगमा २ जना बालकको जिवितै उद्वार गरिएको ईलाका प्रहरी कार्यालय गरुडाका प्रमुख डिएसपी ज्ञान कुमार महतोले जानकारी दिएका छन ।

यसैबीच पछिल्लो केही दिनदेखि जिल्लास्थित नदी तथा खोलामा बाढी आइरहेको र स्थानीय तहहरुले गरिरहेका विकास निर्माणमा खाल्डाहरु बनाएकाले आ–आफ्ना बालबालिकालाई निगरानी गर्न सबै अभिभावकलाई ईलाका प्रहरी कार्यालय गरुडाले एक सूचना जारी गर्दै अनुरोध गरेको छ ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.