केन्द्रीय संस्करण

आयाक्स प्ले अफमा पुग्दा पोर्तो बाहिरियो

person explore access_timeसाउन २९, २०७६ chat_bubble_outline0

आयाक्स युरोपियन च्याम्पियन्स लिग फुटबल छनोटको प्ले अफमा पुगेको छ । अघिल्लो सिजन सानदार प्रदर्शन सहित सेमिफाइनलमा स्थान बनाएको आयाक्सले यसपटक पनि पुरानै लय समात्ने अनुमान गरिएको छ । डच टोली आयाक्स प्ले अफमा पुग्दा पोर्चुगिज क्लब एएफसी पोर्तो भने छनोट चरणबाट बाहिरिएको छ ।

छनोट अन्तर्गत मंगलबार राति भएको खेलमा आयाक्सले पाओक थिसालोनिकीलाई ३–२ गोलले हरायो । आयाक्स समग्रमा ५–४ गोलले विजयी भयो । सुरुवातमा पछि परेको आयाक्सले खेल उल्टाउँदै प्ले अफमा स्थान बनाएको हो । डच च्याम्पियन आयाक्सले अब च्याम्पियन्स लिगको समुह चरणमा स्थान बनाउन अपोइल निकोसियासँग प्रतिस्पर्धा गर्नेछ । अपोइलले क्वारावागलाई समग्रमा ३–२ गोलले हराउँदै आयाक्ससँगको भेट पक्का गरेको छ ।

यसैगरी मंगलबार राति भएको अर्को खेलमा पोर्तो रसियन क्लब एफसी क्रास्नोडारसँग अवे गोलमा पराजित भयो । खेल समग्रमा ३–३ गोलको बराबरी भएपनि पोर्तो अवे गोलमा पछि पर्दै बाहिरिएको हो । पहिलो लेगमा पोर्तो १–० गोलले विजयी भएको थियो । सन् २००४ को च्याम्पियन पोर्तो सन् २०११ पछि पहिलो पटक छनोटबाट बाहिरियो ।

 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Loading comments...