लिभरपुल बराबरीमा रोकिँदा युनाइटेडको गोल बर्षा

person explore access_timeमाघ १३, २०७६ chat_bubble_outline0

इङ्लिस महारथि लिभरपुल एफए कप फुटबलमा कमजोर टोली श्रेसवरी टाउनसँग २–२ गोलको बराबरीमा रोकिएको छ । श्रेसवरी टाउनको मैदानमा आइतबार राति भएको खेलमा लिभरपुलले सुरुवाती दोब्बर अग्रता लिएपनि जोगाउन सकेन ।

लिभरपुलका लागि कर्टिस जोनले १५औं मिनेटमा पहिलो गोल गरे । ४६औं मिनेटमा श्रेसवरी टाउनका डोनाल्ड लभको प्रहार आत्मघाती गोल भएपछि लिभरपुलले अग्रता दोब्बर बनायो । श्रेसवरी टाउनका जसोन कुमिङ्सले ६५औं र ७५औं मिनेटमा गोल गर्दै खेललाई बराबरीमा ल्याएका थिए । त्यसपछि थप गोल नुहँदा खेल बराबरीमा सकियो ।

अर्को खेलमा म्यानचेस्टर यूनाइटेड ट्रान्मेरे रोभर्समाथि गोलबर्षा गर्दै पाँचौं चरणमा प्रवेश गरेको छ । युनाइटेडले ट्रान्मेरे रोभर्सलाई उसैको मैदानमा ६–० गोलले हरायो । युनाइटेडको जितमा ह्यारी मागुएरले १०औं, डिगो डालोटले १३औं, जेसे लिङगार्डले १६औं, फिल जोन्सले ४१औं, एन्थोनी मार्सियलले ४५औं र मासोन ग्रीनउडले ५६औं मिनेटमा पेनाल्टी मार्फत एक एक गोल गरेका थिए ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।