केन्द्रीय संस्करण

भन्सार एजेन्टको परीक्षा जेठ २२ देखि

person explore access_timeबैशाख १०, २०७८ chat_bubble_outline0

 

भन्सार एजेन्टको परीक्षा मिति सार्वजनिक भएको छ । गत चैत १६ गते भन्सार एजेन्टको लागि आवेदन खुला गरिएको थियो । सोही आवेदन अनुसार जेठ २२ गते परीक्षा मिति तोकिएको छ । परीक्षा दिउँसो १ बजे हुनेछ । परीक्षार्थीले स्वास्थ्य मापदण्ड भने पालना गर्नु पर्नेछ । 

विभागले अघिल्लो वर्ष नै यस्तो परीक्षा सञ्चालन गर्ने तयारी गरेको भए पनि कोभिड–१९ महामारी सुरु भएपछि यो प्रक्रिया यत्तिकै रोकिएको थियो । अहिले १ सय ७० जना मात्रै भन्सार एजेन्ट कायम रहेका छन् । र, अहिले ६ सय ६० जनाको लागि परीक्षा गर्न लागिएको हो । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.