हारका बावजुद इटालीसँगै वेल्स अन्तिम १६ मा, स्वीटजरल्याण्डको आशा कायम

person explore access_timeअसार ६, २०७८ chat_bubble_outline0

इटालीसँग पराजित भए पनि वेल्स समूह ए बाट यूराे २०२० को अन्तिम १६ मा प्रवेश गरेको छ । इटाली समूह विजेता बन्यो भने वेल्स उपविजेता बन्दै नकआउट चरणमा प्रवेश गरेको हो ।


आइतबार सम्पन्न खेलमा ३९ औँ मिनेटमा माटेओ पेसिनाले गरेको एक मात्र गोल निर्णायक बन्यो । खेलको ५५ औँ मिनेटमा वेल्सका इथान एम्पाडुले रातो कार्ड खाएपछि वेल्स १० खेलाडीमा सिमित बनेको थियो ।तीन खेलमा तीन वटैमा जीत हासिल गर्दै इटालीले ९ अंक बटुल्यो भने वेल्सले ३ खेलमध्ये एकमा जीत, एकमा बराबरी र एकमा हार बेहोर्दै चार अंक बटुल्न सफल भयो ।उता, स्वीटजरल्याण्डले पनि टर्कीलाई ३–१ गोलले हराएर वेल्ससँग अंक बराबरी गरे पनि नकआउट चरणमा प्रवेश पाउन सकेन । गोलअन्तरको आधारमा वेल्सले स्वीटजरल्याण्डलाई उछिन्न सफल रह्यो । यद्यपि, स्वीटजरल्याण्ड अझै पनि नकआउट चरणमा छनोट हुने सम्भावना भने बाँकी नै रहेको छ । ६ वटा समूहबाट तेस्रो हुने उत्कृष्ट चार टोली अझै नकआउट चरणमा प्रवेश पाउन सक्छन् । टर्की भने समूह चरणबाट नै बिदा भएको छ ।

अब इटालीले समूह सीको उपविजेता अर्थात् अहिलेको अवस्थामा युक्रेन वा अस्ट्रिया मध्ये एकसँग भिड्नेछ । उता, वेल्सले समूह बीको दोस्रो टोली अर्थात् रुस र फिनल्याण्ड मध्ये एकको सामना गर्नेछ । 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।