चर्चामा रोहितको शानदार क्याच, आईसीसीले समेत गर्‍यो तारिफ

person explore access_timeभदौ ३१, २०७८ chat_bubble_outline0

 

आईसीसी क्रिकेट वर्ल्ड कप लिग २ को त्रिकोणात्मक शृङ्खलामा नेपाल, ओमान र अमेरिका भिडिरहेका छन् । लिगको दोस्रो खेलमा नेपाल ओमानसँग ५ विकेटले पराजित भयो । खेलमा हार बेहोरे पनि रोहित पौडेलले लिएको क्याच यतिबेला चर्चाको विषय बनेको छ । आईसीसीले समेत उक्त क्याचको तारिफ गरेको छ ।

ओमानविरुद्धको खेलमा रोहितले बाउन्ड्री लाइनमा उफ्रिँदै शानदार क्याच लिएका थिए । खेलको २६ औँ ओभरको तेस्रो बलमा जतिन्दर सिंहले लङ अनतर्फ बललाई प्रहार गरेका थिए । सिंहको प्रहार सिधै छक्का हुने सबैले आशा गरेका थिए । तर, रोहितले अद्भुत क्याच लिँदै सबैलाई छक्क बनाए ।

रोहित कुद्दै बाउन्ड्री नजिक पुगेर हावामा उफ्रेर बल पक्रे र त्यसपछि एक हातले बललाई बाउन्ड्रीभित्र फालेर फेरि क्याच लिए । उनले १०७ रन बनाएका सिंहलाई आउट गर्न सफल रहे ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।