ad
x

पेन्सन बुझ्न मृत शरीर बोकेर कार्यालयमा...

person explore access_timeमाघ ११, २०७८ chat_bubble_outline0

पैसाका लागि कसैले मृत मानिसलाई पनि जीवित पेस गर्दा रहेछन् । यस्तै घटनाको साक्षी दक्षिणपूर्व आयरल्यान्डको कार्लोका बासिन्दा बनेका छन् । मृत्यु भइसकेका व्यक्तिलाई ह्विल चेयरमा राखेर एक आफन्तले पेन्सन दाबी गर्न कार्यालय पुगेका हुन् ।


यसै साता सार्वजनिक भएको सो घटनामा कार्लोस्थित हुलाक कार्यालयमा पुगेर ती व्यक्तिले वृद्ध आफन्तको पेन्सन माग्छन् । तर, कार्यालयका कर्मचारीले रकम लिन सम्बन्धित व्यक्ति आफै उपस्थित हुनुपर्ने जबाफ दिन्छन् ।कर्मचारीको जबाफपछि उनी कार्यालयबाट करिब ५०० मिटरको दूरीमा पुग्छन् जहाँ एक ६६ वर्षका व्यक्तिलाई दुई जनाले ह्विल चेयरमा राखेका थिए । ती ह्विल चेयरमा राखिएका  व्यक्ति सेवानिवृत्त पेन्टर पिडर डोयल हुन् । उनका खुट्टा भुईँमा लत्रिएको र अनुहार ढाकिएको थियो । ह्विल चेयरसम्म  पुगेर ती व्यक्ति फेरि हुलाक कार्यालय पुगेर वृद्ध आउन नसक्ने भन्दै उनको पेन्सन माग्छन् । आईरिस टाइम्सका अनुसार फेरि रकम माग्न आएपछि कर्मचारीले पनि ह्विल चेयरमा बसेका मानिसको स्वास्थ्यबारेमा चासो देखाउँछन् । कर्मचारीले जाँच गर्ने क्रममा ती व्यक्ति मृत भेटिन्छन् । कर्मचारी आएपछि उनलाई बोकेका दुई व्यक्तिले ‘वृद्धलाई हृदयघात भएको’ भन्दै शवलाई त्यही छोडेर भागेका थिए । उनलाई समाएका युवा भागेपछि स्थानीयले तत्कालै एम्बुलेन्स बोलाएका थिए । एम्बुलेन्समा आएका स्वास्थ्यकर्मीले डोयल मृत भएको बताएका थिए ।६६ वर्षीय ती वृद्ध त्यहाँ ल्याउनु अघिल्लो दिनसम्म जीवितै थिए । तर, घरबाट कार्यालय ल्याउने बेलासम्म उनी जीवितै थिए वा मृत थिए भन्ने बारेमा प्रहरीले अनुसन्धान सुरु गरेको छ । उनलाई बोकेका व्यक्तिहरूले भने उनको कार्यालयमा आइसकेपछि मृत्यु भएको दाबी गरेका छन् । ​डोयललाई जीवितै देखाउन उनको अनुहार र शरीर ढाकिएको प्राप्त विवरणहरूमा जनाइएको छ ।  

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।