ad
x

वरिष्ठ क्याप्टेन दिपु राज ज्वारचन बने नेपाल एयरलाइन्सको महाप्रबन्धक

person explore access_timeअसार ९, २०७९ chat_bubble_outline0

नेपाल वायुसेवा निगमको महाप्रवन्धक पदमा दिपु राज ज्वारचनल नियुक्त भएका छन् । उनी निगमकै वरिष्ठ क्याप्टेन हुन् । 


उनी नेपाल सरकार मन्त्रिपरिषदको असार ६ गतेको निर्णयानुसार महाप्रवन्धकको जिम्मेवारीमा आएको प्रवक्ता अर्चना खड्काले जारी गरेको विज्ञप्तिमा उल्लेख छ । उनले आजै आफ्नो पदभार ग्रहण गरेका छन् ।  पदभार ग्रहणका अवसरमा बोल्दै उनले पूर्ण सहयोग पाउने अपेक्षाका साथै समग्रतामा सुधारका लागि अल्पकालिन, मध्यकालीन र दीर्घकालिन योजना र सोका लागि रणनीति एवंम कार्ययोजना बनाई सबैलाई साथ लिएर अघि बढने धारणा व्यक्त गरे ।सरकारले हालै  निगमका महाप्रबन्धक रहेका डिमप्रसाद पौडेललाई  बर्खास्त गरेको थियो । संस्कृति पर्यटन तथा नागरिक उड्डयनमन्त्री प्रेमबहादुर आलेले पौडेलले निगमको हित विपरीतका काम गरेको भन्दै बर्खास्तका लागि मन्त्रिपरिषद्मा प्रस्ताव लगेका थिए । अहिले आलेले ज्वारचनलाई नयाँ नियुक्ति दिएका हुन् ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।