ad
x

बेल एमएलएस जाने

person explore access_timeअसार १२, २०७९ chat_bubble_outline0

वेल्सका कप्तान गेराथ बेलले एमएलएस टोली लस एन्जलिस एफसीसँग अनुबन्ध हुने सहमति गरेका छन् । ९ वर्ष रियल मड्रिड छाडेपछि ३२ वर्षीय खेलाडी अहिले फ्रि–एजेन्ट रहेका छन् ।


पाँच पटकको च्याम्पियन्स लिग विजेता खेलाडी प्रिमियर लिग क्लब टोटनहम हटस्पर्स र गृह नगरको क्लब कार्डिफ जाने चर्चा चलेको थियो । तर बेलले ट्वीट गर्दै लस एन्जलिस जाने घोषणा गरेका हुन् । क्लबले भने यसको ‍औपचारिक जानकारी दिन बाँकी रहेको छ ।सन् २०१३ मा तत्कालीन विश्व कीर्तिमानी ८.५ करोड पाउन्डमा बेल रियल पुगेका थिए । एलएफसीले यसअघि इटालीका डिफेन्डर जर्जियो किएलिनीलाई अनुबन्ध गरिसकेको छ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।