ad
x

सोनिया गान्धीको निजी सचिवमाथि बलात्कारको आरोप

person explore access_timeअसार १३, २०७९ chat_bubble_outline0

भारतीय काँग्रेसकी अध्यक्ष सोनिया गान्धीको निजी सचिवमाथि बलात्कारको आरोप लागेको छ । दिल्लीको उत्तम नगर प्रहरी चौकीमा एक दलित महिलाले सोनियाका निजी सचिव पीपी माधवनविरुद्ध जागिर र विवाहको बहानामा बलात्कार गरेको आरोपमा उजुरी दायर गरेकी हुन् । 


२६ जुनमा दिल्लीको उत्तम नगर पुलिस स्टेशनमा एफआईआर दर्ता गरिएको छ। महिलाले एफआईआरमा उनको पतिले काँग्रेस कार्यालयमा होर्डिङहरू राख्ने काम गर्ने गरेको र उनको दुई वर्षअघि निधन भएको थियो । त्यसपछि उनले कामका लागि पीपी माधवनसँग सम्पर्क गरेकी थिइन् । माधवनले आफूलाई जागिर र विवाहको बहानामा पटकपटक बलात्कार गरेको महिलाको आरोप छ । यता माधवनले भने उक्त महिलालाई आफूले चिनेको तर आरोप झुटो भएको बताएका छन् ।एफआईआरका अनुसार २१ जनवरी २०२२ मा माधवनले महिलालाई पहिलो पटक आफ्नो घरमा बोलाएका थिए । माधवनले उनलाई आफ्नी श्रीमतीसँग सम्बन्धविच्छेद भएको बताएका थिए । त्यसपछि ती महिला र माधवनलाई पटकपटक भेटेको र यस क्रममा आफूसँग जबरजस्ती गरेको कुरा उल्लेख गरेकी छन् । महिलाको उजुरीको आधारमा उत्तम नगर पुलिस स्टेशनमा माधवनविरुद्ध धारा ३७६, ५०६ अन्तर्गत मुद्दा दर्ता गरिएको छ। यसबारे थप अनुसन्धान हुँदैछ।
 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।