फोटोफिचर

निर्वाचन आयोग डुबानमा, मुख्य गेटदेखि पार्किङस्थलसम्म बन्यो पोखरी (तस्बिरमा हेर्नुस्)

person explore access_timeअसोज ३, २०७९ chat_bubble_outline0

कान्तिपथस्थित निर्वाचन आयोगको केन्द्रीय कार्यालय परिसर डुबानमा परेको छ । सोमबार दिउँसो परेको वर्षाले आयोगको मुख्य प्रवेशद्वारदेखि पार्किङ स्थलसम्म पानी जमेर पोखरी बनेको छ । आयोग परिसरमा पानी जमेपछि हिँडेर आयोगमा दल दर्ताका लागि पुगेका राजनीतिक पार्टीका प्रतिनिधिहरू जुत्ता हातमा बोकेर कार्यालय प्रवेश गरेका छन् ।  


त्यस्तै आयोग परिसरमा पार्किङमा राखेका बाइक, कार डुबेका छन् । कतिपय चिप्लेर समेत लड्न पुगेका छन् । सोमबार समानुपातिक तर्फको बन्द सूची बुझाउने कार्यतालिका भएकाले राजनीतिक पार्टीका प्रतिनिधिहरू बिहानैबाट बन्द सूची बुझाउन आयोगको कार्यलय पुगेका छन् । अपरान्ह चार बजेसम्म ३२ वटा दलले बन्द सूची बुझाउन धरौटी रकम बुझाइसकेका छन् । तस्बिर- कृष्ण खड्का/शम्भु दंगाल/रातोपाटी

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।