बुधबार, ०९ फागुन २०८०
ताजा लोकप्रिय

बागमती प्रदेश सदस्य माझी राप्रपा नेपाल प्रवेश

शुक्रबार, ०७ असोज २०७९, २१ : ०३
शुक्रबार, ०७ असोज २०७९

बागमती प्रदेशसभा सदस्य तथा राप्रपाको निर्वाचित केन्द्रीय सदस्य रिता माझी राप्रपा नेपाल प्रवेश गरेकी छन् । शुक्रबार बागमती गाउँपालिका–३ मा आयोजित एक कार्यक्रममा माझी राप्रपा नेपालमा प्रवेश गरेकी हुन् । माझीलाई राप्रपा नेपालका अध्यक्ष कमल थापाले पार्टीमा स्वागत गरेका थिए । 

माझीलाई पार्टीमा स्वागत गर्दै राप्रपा नेपाल अध्यक्ष थापाले अब कोहि पनि अलमलमा नपरी पार्टीलाई बलियो बनाउन सक्रिय हुनुपर्ने बताए । उनले आगामी दिनहरुमा कुनैपनि भ्रममा नपरी राप्रपा नेपाललाई बलियो बनाउन कस्सिएर लाग्नुपर्नेमा जोड दिए । 

मुलुकलाई एउटा बलियो राष्ट्रबादी प्रजातान्त्रिक शक्तिको आवश्यकता भएको र त्यो शक्ति राप्रपा नेपाल बन्न सक्ने थापाले दावी गरे । उनले मकवानपुरको विकासको अधुरो काम सम्पन्न गर्न आउने निर्वाचनमा उम्मेदवारी दिन लागेको समेत जानकारी दिए । 

उनले हेटौंडा–काठमाडौं सुरुङ मार्ग, चक्रपथ निर्माण, विश्वविद्यालय स्थापना, औद्योगिक क्षेत्रको बिकास आफ्नो प्राथमिकतामा रहेको बताए ।  कार्यक्रममा बोल्दै प्रदेश सांसद रिता माझीले इमानदारिता, निष्ठा र कर्तव्यबोधका कारण राप्रपा नेपाल रोजेको बताइन् ।

उनले कमल थापा विचार र पार्टीको जन्मदाता भएकोले उहाँसँग काम गर्दा गौरवको अनुभूति हुने बताइन् । कार्यक्रममा राप्रपा बागमती गाउँपालिका वडा नम्बर–३ समिति राप्रपा नेपालमा समाहित भएको छ ।

खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

प्रतिक्रिया

लेखकको बारेमा

रातोपाटी संवाददाता
रातोपाटी संवाददाता

‘सबैको, सबैभन्दा राम्रो’ रातोपाटी डटकम। 

लेखकबाट थप