शुक्रबार, २० माघ २०७९
ताजा लोकप्रिय

वीर्यदान गरेको खुलासा गर्दै आयुष्मानले भने- ‘विक्की डोनर–२ मा काम गर्न चाहन्छु’

शनिबार, २४ मंसिर २०७९, १५ : १२
शनिबार, २४ मंसिर २०७९

अभिनेता आयुष्मान खुरानाले हालै आफ्नो डेब्यू फिल्म विक्की डोनरको बारेमा कुरा गरेका छन् । यसै क्रममा उनले फिल्मको सिक्वेल बनाउने इच्छा व्यक्त गरेका हुन् । विक्की डोनर २ को बारेमा आयुष्मानले भने, ‘म चाहन्छु कि विक्की डोनर–२ १० वर्षपछि बनोस् । त्यतिञ्जेल विक्कीका छोराछोरी हुर्किसकेका हुन्छन् र विक्कीले उनीहरूलाई भेट्न सक्छन् ।’ 

वास्तवमा आयुष्मान खुराना इन्डिया टुडेको कार्यक्रममा पुगेका थिए । आफ्नो डेब्यु फिल्मको बारेमा कुरा गर्दै उनले वास्तविक जीवनमा पनि वीर्यदान गरेको खुलासा गरे । आयुष्मानले भने, ‘त्यतिबेला इलाहाबादमा रोडिज २ को समयमा मैले एउटा कामका लागि वीर्यदान गरेको थिएँ । उद्योगमा यही विषयलाई लिएर फिल्म बन्न थालेकोमा म छक्क परेँ । शुक्रकीट दान गर्दा मलाई यो कुरा थाहा थिएन ।’

जब आयुष्मानलाई उनको हलिउड डेब्यूको बारेमा सोधिएको थियो, उनले जवाफमा भने, ‘यदि फिल्ममा उनको चरित्रको प्रतिनिधित्व राम्रो छ भने म पक्कै पनि हलिउड फिल्महरूमा काम गर्न चाहन्छु।’ आयुष्मान चाँडै ड्रीम गर्ल २, गुगली, छोटी सी बात र बधाई हो २ मा देखिनेछन्। भर्खरै उनको फिल्म एन एक्सन हिरो रिलिज भएको थियो, जसले बक्स अफिसमा राम्रो प्रदर्शन गर्न सकेन, त्यसैले उनका आगामी फिल्महरूबाट फ्यानहरूले धेरै आशा राखेका छन्।

खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

प्रतिक्रिया

लेखकबाट थप

एजेन्सी
एजेन्सी
लेखकबाट थप