केन्द्रीय संस्करण

नेपालको यू–१९ टोलीले भारतमा खेल्ने

person explore access_timeकात्तिक २२, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं – भारतको हैदराबादमा कार्तिक २५ देखि मंसिर १ गतेसम्म हुने यू–१९ च्यालेन्जर सिरिजमा सहभागिता जनाउन नेपाली क्रिकेट टोली शनिबार बिहान भारत जाँदैछ ।

टोलीलाई नेपाल क्रिकेट संघ (क्यान) का महासचिव अशोकनाथ प्याकुरेलले सुक्रबार विदाई गरेका छन् । प्रतियोगितामा नेपालले भारतको तीन वटा टोलीसँग प्रतिस्पर्धा गर्नेछ । भारतको आधिकारिक यू–१९ प्रतियोगिता रहेको यस प्रतियोगितामा भारत रातो, भारत निलो र भारत पहेंलोसँगै नेपालबीच प्रतिस्पर्धा हुनेछ । प्रतियोगितामा भारतका शीर्ष यू–१९ खेलाडीले प्रतिस्पर्धा गर्नेछन् । लिग चरणका शीर्ष दुई टोलीबीच उपाधिभिडन्त हुनेछ ।

नेपाली टोली

रित गौतम (कप्तान), लोकेश बहादुर बम, तृतराज दस, विशालविक्रम केसी, खड्क बहादुर बोहोरा, अभिषेक बस्नेत, हरिबहादुर चौहान, अरुण ऐरी, कुशल मल्ल, विवेक कुमार यादव, सागर ढकाल, तिलकराज भण्डारी, शेर मल्ल, आकाश चन्द, प्रतिस जिसी र गौतम केसी ।

 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Loading comments...