केन्द्रीय संस्करण

गौतम बुद्ध हिमालय अन्तर्राष्ट्रिय कराते पोखरामा

person explore access_timeमाघ ३, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । नेपाल सितोरियो कराते डो संघको आयोजनामा प्रथम गौतम बुद्ध हिमालय अन्तर्राष्ट्रिय कराते प्रतियोगिता पोखरामा हुने भएको छ । संघले नेपाल भ्रमण वर्ष २०२० सचिवालय संगको सहकार्यमा फागुन २२ देखि २६ गतेसम्म अन्तर्राष्ट्रिय कराते प्रतियोगिता गर्न लागेको हो ।

नेपाल भ्रमण वर्ष २०२० को अवसरमा हुन लागेको प्रतियोगिता ३० देशका दुई हजार खेलाडीको सहभागिता रहने सुक्रबार काठमाडौंमा आयोजित पत्रकार सम्मेलनमा प्रतियोगिता संयोजक राजीव थापाले जानकारी दिए ।

प्रतियोगितामा सिनियर, जुनियर र भेट्रानमा गरी २७ स्पर्धामा प्रतिस्पर्धा हुने नेपाल कराँते महासंघका अध्यक्ष दावा गुरुङले बताए । भ्रमण वर्ष २०२० लाई सफल बनाउन यो प्रतियोगिताले पनि सहयोग पु¥याउने विश्वास आयोजकको छ । 

नेपाल भ्रमण वर्ष २०२० का सदस्य–सचिव बच्चुनारायण श्रेष्ठले खेलकुदको माध्यमबाट पनि विदेशी पर्यटकलाई नेपाल आउन आकर्षित गर्न सकिन्छ भन्ने मान्यताका साथ प्रतियोगिता सञ्चालन गर्न लागिएको बताए । प्रतियोगिता सञ्चालन गर्न पाँच करोड खर्च हुने आयोजकले जनाएको छ ।

 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.