केन्द्रीय संस्करण

फिल्म निर्देशन सजिलो रहेनछः पौडेल

person explore access_timeमाघ ५, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । हास्य कलाकार शिवहरी पौडेलले फिल्म निर्देशन निकै गाह्रो विषय रहेको बताएका छन् । ‘फिल्म निर्देशन गाह्रो विषय रहछे’ शिवहरीले भने ‘कलाकार हुँदा आफ्नो सिन सकेपछि पुग्थ्योे । तर निर्देशकले सबैतिर ध्यान दिनपर्दाे रहेछ ।’

केही दिन अगाडि फिल्म ‘लक्का जवान’को शीर्ष गीत सार्वजनिक कार्यक्रममा शिवहरीले निर्देशक बन्दाको अनुभव समेत सबैमाझ सुनाएका थिए ।

‘लक्का जवान’ चैत्र २१ बाट सार्वजनिक प्रदर्शनमा आउने फिल्म हो । यसै फिल्म मार्फत शिवहरीले निर्देशन डेब्यु गरेका हुन् । सानोपर्दाको टेलिश्रृङ्खला ‘जिरे खुर्सानी’, विज्ञापन चलचित्र तथा छोटा चलचित्र निर्देशन गरिसकेका पौडेललको ठूलो पर्दाका चलचित्र निर्देशन पहिलो हो । सानोपर्दाको निर्देशन अनुभव ठूलो पर्दामा पनि काम लागेको पौडेलले कार्यक्रममा सुनाए । ‘मलाई सबैले कलाकारले राम्रो सहयोग गर्नुभयो,’ पौडेलले थपे ‘सबैलाई धन्यवाद ।’

निर्माता समेत रहेका पौडेलललाई फिल्म निर्माणमा कलाकार किरण केसी र दीलिप रायमाझीले सहकार्य गरेका छन् । 

कमेडी विषयमा निर्माण भएको फिल्ममा किरण केसी, शिवहरी पौडेल, राजाराम पौडेल, दिलिप रायमाझी, प्रियंका कार्की, वर्षा सिवाकोटी, सलोन बस्नेत, सुशील पोखरेल, सरोज खनाल, अञ्जु महर्जनलगायतको अभिनय रहेको छ । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.