केन्द्रीय संस्करण
ललिता निवास जग्गा प्रकरण

ललिता निवास जग्गा प्रकरण: पूर्वप्रधानमन्त्री नेपाल र भट्टराईबिरुद्ध मुद्दा नचल्ने

person explore access_timeमाघ २२, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं ।  ललिता निवास जग्गा घोटाला प्रकरणमा पूर्र्वप्रधानमन्त्रीहरु माधवकुमार नेपाल र बाबुराम भट्टराईविरुद्ध मुद्दा नचल्ने भएको छ । अख्तियार दुरुपयोग अनुसन्धान आयोगले बुधबार विशेष अदालतमा १ सय ७५ जनाविरुद्ध भ्रष्टाचारको मुद्दा दायर गरेको भएपनि नीतिगत निर्णय गर्ने पूर्व प्रधानमन्त्रीहरु माधव कुमार नेपाल र बाबुराम भट्टराईमाथि भने मुद्दा नचलेको हो । 

अख्तियार दुरुपयोग अनुसन्धान आयोगको क्षेत्राधिकारमा मन्त्रीपरिषद्को निर्णय नपर्ने कानूनी व्यवस्था छ । साेही  कारण साे प्रकरणमा नाम मुछिएको भएपनि पूर्वप्रधानमन्त्री द्वय नेपाल र भट्टराईका विरुद्ध भने मुद्दा दायर नगरिएको हो ।  अख्तियारले आफ्नो निर्णयमा उनीहरुविरुद्ध मुद्दा चलाउन नसकिने भन्दै कैफियतमा उल्लेख गरेको छ । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.