केन्द्रीय संस्करण

कुलबहादुर र सरस्वतीलाई अवार्ड

person explore access_timeफागुन १२, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । राष्ट्रिय भलिबल खेलाडी कुलबहादुर थापा र सरस्वती चौधरीलाई ‘मनोरञ्जनरमण शर्मा अवार्ड— २०७६’ बाट सम्मान गरिएको छ । नेपाल भलिबल संघका अध्यक्ष मनोरञ्जनरमण शर्माले स्थापना गरेको यास अवार्ड पुरुषतर्फ कुलबहादुर र महिलातर्फ सरस्वतीलाई सोमबार प्रदान गरिएको हो ।

अवार्डसँग दुबै जनाले जनही ३५ हजार रुपैयाँ पाए ।  सरकारले भलिबललाई राष्ट्रिय खेल घोषणा गरेलगत्तै अध्यक्ष शर्माले १० लाख रुपैयाँको अक्षय कोष स्थापना गरी यो अवार्डको घोषणा गरेका थिए । सोही रकमबाट प्राप्त ब्याजले  अवार्ड प्रदान गर्न थालिएको हो । खेलाडीलाई सोमबार नेपाल स्याटलाइट टेलिकम प्रालिकी अध्यक्ष अस्मिता सुमार्गी, राष्ट्रिय वाणिज्य बैंकका प्रमुख कार्यकारी अधिकृत किरणकुमार श्रेष्ठ, संघका अध्यक्ष शर्मालगायतले पुरस्कार प्रदान गरेका थिए ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Loading comments...